Kočárek Lorelli S-300 + Nánožník GRAY&GREEN TRIANGLES

Značka: Lorelli
2 730,20 Kč 2 256,36 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydejte se objevovat město i jeho okolí s praktickým sportovním kočárkem Lorelli S300 + Nánožník. Ideální řešení pro rušné městské ulice i zpevněné cesty mimo město díky kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a bezproblémové ovladatelnosti. V případě potřeby navíc můžete tento elegantní kočárek snadno složit, abyste jej mohli převážet v autě nebo uschovat do komory. Opěrku zad lze polohovat pro sezení či ležení dítěte, zatímco o bezpečnost se stará pětibodový bezpečnostní pás a odnímatelný přední nárazník. Vyjímatelné polstrování je oboustranné a každá ze stran používá jiný vzor. Za chladných dnů přijde vhod nánožník, který chrání nohy dítěte před nepřízní počasí. Kočárek disponuje také přizpůsobitelnou stříškou s kapsou, okénkem a sluneční clonou. Hračky, náhradní oblečení a další nezbytnosti se vejdou do úložného koše.

Vlastnosti a vybavení:
● Nastavitelná a rozšiřitelné stříška spolu se sluneční clonou
● Pětibodový bezpečnostní pás
● Přizpůsobitelná opěradla nohou
● Odnímatelná přední týč
● Okénko s kapucí
● Kapsa na vrchlík
● Otočná přední kola pro snadnější manévrování
● Velký úložný koš ve spodní části
● Snadné složení jednou rukou do kompaktní velikosti
● Brzda zadních kol
● Přizpůsobitelná opěradla zad
● Nánožník pro chladnější počasí
● Materiál koleček – polyuretanová kolečka
● Nakupní koš s maximální nosností – 2 kg
● Maximální hmotnost dítěte – 22 kg
● Hmotnost kočárku – 9,80 kg
● Velikost kočárku (L x W x H cm) – 83 x 60 x 104 cm

Čištění a údržba: Tkanina by měla být čištěna teplou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Nebělte. Nežehlete. Vysušte z přímého slunečního světla. Plastové díly by měly být čištěny hadříkem, vodou a měkkým čisticím prostředkem. Kovové části by měly být vyčištěny vlhkým hadříkem a poté vysušeny. Po použití na obzvláště prašném nebo špinavém terénu by měla být jednotka kola vyčištěna a namazána olejem, aby byla zajištěna opravdu hladká jízda.

Tento výrobek je vyráběn v souladu s Evropskou bezpečnostní normou EN1888 – výrobky pro péči o děti. Kolové dětské přepravy. Bezpečnostní požadavky a zkušební metody.

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.
Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

https://www.youtube.com/watch?v=W2Wz7Ollhfc