Hrací deka s hrazdou Lorelli PLANE

Značka: Lorelli
655,62 Kč 541,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrací deka s hrazdou Lorelli PLANE pomáhají v rozvoji smyslů dítěte, pomocí zavěšených hraček, imitací zrcátek, chrastítek a barevných figurek, které dítě sleduje. Hrací podložka u dítěte rozvíjí vizuální a motorickou koordinaci, což pozitivně ovlivní jeho vývoj. Podložka má mnoho interaktivních prvků pro vývoj dítěte. Hračky jsou k obloukům připevněny kroužky. Mohou být snadno odstraněny a použity jako samostatné hračky.
Vyrobeno z na dotek příjemného materiálu, naprosto bezpečné pro dítě. Dítě se na něm bude cítit opravdu pohodlně. Kromě toho, stejně jako všechny dětské věci, je model plný pestrých barev.

Vlastnosti a vybavení:
● Hrací deka pro děti od 0+ měsíců
● Pohodlná deka s veselými dětskými motivy
● Chrastítko, zrcátko a další zábavné prvky
● Oblouk s hračkami pro větší zábavu
● Bezproblémová údržba
● Snadná instalace a přenášení
● Barevné dárkové balení
● Rozměry (L x W x H cm) – 95 x 97 x 54 cm
● Hmotnost: 0,65 kg

Čištění a údržba: Deku lze prát v pračce. Vložte deku do povlaku na polštář a perte při nízké teplotě a jemném programu. Nepoužívejte bělidla. Sušte na šňůře při nízké teplotě. Nepoužívejte žehličku ani sušičku prádla. Plastové části čistěte vlhkým hadříkem a jemným mýdlem.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 71.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.