Vodítko pro dítě Lorelli SAFETY HARNESS GREY&GREEN

115,64 Kč 95,57 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kšíry mohou být v mnoha případech skvělým řešením, jak dítěti usnadnit první krůčky a rodičům zpříjemnit každodenní procházky. Díky vodítku SAFETY HARNESS od Lorelli se dítě učí udržovat rovnováhu, zatímco jeho ruce zůstávají volné. Jedná se proto o přirozenější způsob, než kdybyste dítě drželi za ruce. Rodiče si při používání vodítka šetří záda, protože se nemusí neustále ohýbat. Zároveň mohou mít dítě lépe pod kontrolou v případě, že by se chtělo vzdálit. Uvidíte, že používání vodítka se stane zábavou pro dítě i dospělého.

Vlastnosti a vybavení:
● Pomáhá dítěti získat jistotu a stabilitu při chůzi
● Zabraňuje bolesti zad rodičů z častého ohýbání
● Zábava pro děti a rodiče
● Neustálý dohled nad miminkem pro maximální bezpečí
● Umožňuje dítěti trénovat rovnováhu pomocí rukou
● Vhodné pro dětičky od 6 do 14 měsíců
● Hmotnost: 0,10 kg

Čištění a údržba: Bezpečnostní postroj by měl být čištěn v podložce (max. 30 °С). Nebělit. Nežehlit. Vysušte mimo přímé sluneční světlo. Po každém praní zkontrolujte, zda textilie a švy nejsou opotřebované nebo poškozené. Nepoužívejte výrobek, pokud je některá část opotřebovaná nebo chybí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 13210 (Výrobky pro péči o dítě – Oděvy pro dětské postroje a podobné výrobky – Bezpečnostní požadavky a zkušební metody), které zajišťují maximální bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: