Vodítko pro dítě Lorelli FIRST STEPS GRAY

176,40 Kč 145,79 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

První kroky jsou jedním z nejdůležitějších milníků ve vývoji miminka. Odborníci ovšem nedoporučují držet dítě za ruce ani používat chodítka. Vodící kšíry Lorelli FIRST STEPS jsou proto ideální způsob, jak tyto první kroky usnadnit. Miminko si může bez obav osvojit rovnováhu, a to zcela přirozeně za pomoci svých rukou. Zároveň se jedná o mimořádně bezpečný produkt, neboť při správném používání nehrozí pád dítěte. Kšíry byla navrženy pro děti od 6 do 14 měsíců. Nezapomeňte, že každé miminko se vyvíjí individuálně, proto není nutné nic uspěchat. Vodítko pro dítě znamenají také obrovskou úlevu pro rodiče, neboť při jejich použití není nutné se opakovaně ohýbat a riskovat nepříjemné bolesti zad.

Vlastnosti a vybavení:
● Vodící kšíry, které usnadní dítěti jeho první kroky
● Umožňuje dítěti trénovat rovnováhu pomocí rukou
● Neustálý dohled nad miminkem pro maximální bezpečí
● Zabraňuje bolesti zad rodičů z neustálého ohýbání
● Kvalitní materiály s dlouhou životností
● Vhodné pro dětičky od 6 do 14 měsíců
● Maximální nosnost je – 13 kg
● Hmotnost: 0,20 kg

Čištění a údržba: Bezpečnostní postroj by měl být čištěn v podložce (max. 30 °С). Nebělit. Nežehlit. Vysušte mimo přímé sluneční světlo. Po každém praní zkontrolujte, zda textilie a švy nejsou opotřebované nebo poškozené. Nepoužívejte výrobek, pokud je některá část opotřebovaná nebo chybí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 13210 (Výrobky pro péči o dítě – Oděvy pro dětské postroje a podobné výrobky – Bezpečnostní požadavky a zkušební metody), které zajišťují maximální bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: