Tříkolka Lorelli DALLAS RED

1 600 Kč –10 % 1 440 Kč 1 190,08 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrazte za dobrodružstvím s moderní tříkolkou Lorelli DALLAS, která odpovídá evropským bezpečnostním normám. Ideální dopravní prostředek pro děti od 2 let, který usnadní přesouvání na delší vzdálenosti a udělá z každé procházky větší zábavu. Tříkolka pomůže zdokonalit pohybové dovednosti a připravit dítě k výuce na jízdním kole. Zároveň si ovšem zachovává dostatečnou stabilitu pro malé jezdce, kteří by na běžném kole ještě neudrželi rovnováhu.
Tříkolku si nespletete díky futuristickému designu. Zároveň obsahuje řadu prvků, které přispívají ke komfortu. Ergonomické sedadlo lze nastavit podle výšky dítěte a gumové úchyty na řídítkách zajistí pevný úchop. Do plastového koše v zadní části tříkolky si dítě může uložit hračky nebo jiné nezbytnosti, které si chce vzít s sebou na procházku. Rodiče ocení kromě nízké hmotnosti, která usnadňuje manipulaci s tříkolkou, také kola s pěnovou výplní. Nemusí tedy mít strach z defektu ani kontrolovat, zda jsou kola dostatečně nafouklá.

Vlastnosti a vybavení:
● Moderní design
● Ergonomické sedlo pro pohodlné sezení
● Gumové protiskluzové
● Pedály
● Pěnová kola z materiálu EVA – nízká hmotnost a bez nutnosti údržby
● Velká EVA kola – přední 10'', zadní 8''
● Sedadlo je výškově nastavitelné
● Doporučený věk od 2 do 6 let
● Maximální nosnost je – 25 kg
● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 68 x 48 x 58 cm
● Hmotnost: 4,50 kg

Čištění a údržba: Zkontrolujte, zda jsou pevné části pevně, pružně či nikoli. Pokud jsou poškozené díly, okamžitě je vyměňte. Pravidelně kontrolujte, zda nejsou uvolněné šrouby. Tento článek využívá trubice, plast, lepenkový papír a hadřík, takže se po dlouhou dobu nepoužívá nebo neuchovává ve vlhku a při velmi nízké nebo vysoké teplotě. Vyčistěte předmět vlhkým hadříkem.
VAROVÁNÍ! Pokud byl produkt používán na pláži, očistěte jej, aby z pohyblivých částí a kol odstranil písek nebo sůl.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 71 – Bezpečnost hraček.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: