Tříkolka Lorelli DALLAS GREY

1 072,12 Kč 886,05 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrazte za dobrodružstvím s moderní tříkolkou Lorelli DALLAS, která odpovídá evropským bezpečnostním normám. Ideální dopravní prostředek pro děti do 2 let, který usnadní přesouvání na delší vzdálenosti a udělá z každé procházky větší zábavu. Tříkolka pomůže zdokonalit pohybové dovednosti a připravit dítě k výuce na jízdním kole. Zároveň si ovšem zachovává dostatečnou stabilitu pro malé jezdce, kteří by na běžném kole ještě neudrželi rovnováhu.
Tříkolku si nespletete díky futuristickému designu. Zároveň obsahuje řadu prvků, které přispívají ke komfortu. Ergonomické sedadlo lze nastavit podle výšky dítěte a gumové úchyty na řídítkách zajistí pevný úchop. Do plastového koše v zadní části tříkolky si dítě může uložit hračky nebo jiné nezbytnosti, které si chce vzít s sebou na procházku. Rodiče ocení kromě nízké hmotnosti, která usnadňuje manipulaci s tříkolkou, také kola s pěnovou výplní. Nemusí tedy mít strach z defektu ani kontrolovat, zda jsou kola dostatečně nafouklá.
● Tříkolka pro děti od 2 do 6 let
● Hmotnost: 4,5 kg
● Rozměry: 68 × 48 × 58 cm
● Moderní design
● Měkké gumové úchyty na řídítkách
● Ergonomické sedadlo s nastavením výšky
● 10” přední a 8” zadní kolo
● Kola s pěnovou výplní EVA – není nutné nafukovat
● Bezproblémová údržba a čištění
● Maximální bezpečnost – vyrobeno v souladu s evropskou normou EN 71
Čištění a údržba: Čistěte vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Nepoužívejte žíravé ani abrazivní prostředky. Kontrolujte upevnění dílů a vypadlé šrouby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: