RC model autíčka Buggy 4x4 na dálkové ovládání

Akce
2 hodnocení
Značka: Overmax
2 350 Kč –10 % 2 100 Kč 1 735,54 Kč bez DPH
Dodání 7-14 dnů
Můžeme doručit do:
2.1.2024

Dálkově ovládané auto je vybaveno dvojitou LED světelnou sadou - LED diody jsou umístěny na střeše i na předním nárazníku vozidla, což dává neobvyklý vizuální efekt - zejména ve tmě. Velký dosah - až 100 metrů - znamená, že se tento moderní RC model, může účastnit závodů a překonávat různé terény. Na pevném povrchu může dosáhnout rychlosti až 40 km/h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fenomenální parametry zaručují kvalitu

Moderní dálkově ovládané vozidlo má zesílený nylonový rám. Díky tomu snadno překonává různé překážky, aniž by došlo k poškození. Velké, flexibilní pneumatiky se vyznačují výjimečnou přilnavostí a ovladatelností, zatímco snadné ovládání a pohon všech kol, vám umožní dosáhnout neuvěřitelného výkonu a projet nejobtížnější trasy. Tento RC závodní vůz je odolný proti poškození a - ačkoli díky vynikajícím tlumičům a skutečným pružinám je převrácení podvozku téměř nemožné, vyjde nezraněn při téměř jakékoli nehodě.

Dvě baterie pro delší zábavu

V sadě s tímto vozidlem RC obdržíte dvě baterie - každá z nich vám umožní jezdit po dobu asi 20 minut, takže dostanete na jedno nabití asi 40 minut zábavy. Sportovní silueta, preciznost zpracování a vysoká kvalita materiálů použitých k tomu, aby vůz zapůsobil nejen svou estetikou, ale i funkčností. Jedná se o dálkově ovládané auto pro začátečníky a pokročilejší řidiče, bez ohledu na věk.

 

Na baterii či akumulátor, které jsou součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál. Do ovladače patří 4ks baterií typu AA 1,5V - tyto nejsou součástí balení.

 

  • V balení, auto, ovladač, USB kabel pro nabíjení, 2 baterie (každá 850mAh, 7,4 V)
  • rozměr: 30×13,5×19 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky