Postýlka a ohradka pro miminko Lorelli MILANO 2v1 GREY

3 497,62 Kč 2 890,60 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myslete prakticky a zvolte výrobky, které může vaše díte využívat déle než pár měsíců. Postýlka a ohradka pro miminko MILANO 2v1 od Lorelli je určena pro děti od narození do 6 měsíců. Jakmile váš potomek vyroste, stačí postýlku proměnit v ohrádku, která je vhodná až pro děti do 3 let. S postýlkou navíc můžete velmi snadno manipulovat pomocí integrovaných koleček. Pokud se chystáte na cestu, není nic snadnějšího než postýlku složit do kompaktních rozměrů. Součástí dodávky je praktická taška, díky které postýlku snadno přepravíte v autě nebo uložíte do komory.
Postýlku lze výškově nastavit v 5 polohách a poskytne rodičům pohodlný přístup k miminku během prvních měsíců po narození. Pomocí popruhů lze postýlku bezpečně připevnit k většině běžných postelí. Uzavíratelná boční strana ze síťoviny poskytne rodičům skvělý přehled o dění uvnitř postýlky i přístup k dítěti. Moskytiéra vašeho potomka ochrání před nepříjemným hmyzem.

Vlastnosti a vybavení:
● Bezpečné místo pro hraní
● Možnost připojení k většině postelí pomocí popruhů
● Matrace
● Otevíratelná boční strana se síťovinou pro lepší přehled
● Boční otevírání na zip
● Kola pro bezproblémovou manipulaci
● Odnímatelná síť proti hmyzu
● Složí se do kompaktní velikosti
● Snadno se přepravuje
● Cestovní taška pro snadný transport
● Snadný přístup k miminku
● Nastavení výšky v 5 pozicích
● Maximální hmotnost – 9 kg
● Rozměry vnější (L x W x H cm) – 98 x 67 x 120 cm
● Hmotnost: 9,7 kg

Čištění a údržba: Produkt skladujte na suchém místě. Nevystavujte výrobek povětrnostním podmínkám, jako je voda, déšť, sníh, vlhkost nebo silné sluneční světlo. Pokud používáte postýlku venku, po každém použití důkladně očistěte všechny součásti, aby nedošlo k vážnému poškození.
Nepoužívejte dětskou postýlku, pokud je některá část rozbitá, nebo chybí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 1130 – Nábytek – Postýlky a kolébky pro domácí použití – Část 1: Bezpečnostní požadavky – Část 2: Zkušební metody.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: