Odrážedlo auto Lorelli Z2 ORANGE

557,62 Kč 460,84 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydejte se spolu se svým dítětem za dobrodružstvím. Odrážedlo Z2 od Lorelli v podobě auta s veselým a barevným designem se stane skvělou hračkou, která vaše dítě nikdy neomrzí. Zároveň ovšem podpoří koordinaci pohybu nebo posílení svalstva malého řidiče. Odrážedlo lze používat v domácnosti i venku. Materiály i design byly zvoleny s ohledem na bezpečnost dětí, proto výrobek splňuje evropskou bezpečnostní normu.
Odrážedlo obsahuje volant s klaksonem, který zajistí ještě více zábavy. Důležitým bezpečnostním prvkem je opěradlo, které navíc usnadní manipulaci s odrážedlem. Připraven je také úložný prostor pod sedadlem, kam si dítě může uschovat své oblíbené hračky.

Vlastnosti a vybavení:
● Úložný prostor pod sedátkem
● Na řídítkách je houkačka se zvukovým efektem
● Blokáda proti převrácení dozadu
● Pro provoz auta (zvukové efekty) jsou třeba baterie 2 x 1,5V AA baterie. Baterie nejsou součástí balení
● Doporučený věk od 18 měsíců do 3 let
● Maximální nosnost je – 20 kg
● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 57 x 18 x 17 cm
● Hmotnost: 3,00 kg

Čištění a údržba: Ujistěte se, že jsou pevné části pevně přidělány, či jsou povoleny. Pravidelně kontrolujte uvolněné šrouby. Pokud jsou ně které části poškozeny, okamžitě je vyměňte. Odrážedlo obsahuje trubice, plasty, silný papír a látku. Udržujte produkt mimo vlhké prostředí a velmi chladné či teplé prostředí po delší dobu. Produkt přikrývejte. Nikdy nepoužívejte korozivní nebo brusné látky k čištění hračky. Očistěte navlhčeným hadrem a jemným mýdlem.
V případě, že byl produkt na pláži, vyčistěteho a odstraňte písek a sůl z otáčivých částí a kol.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 71 – Bezpečnost hraček.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: