Multifunkční dětská postýlka Lorelli MINIMAX NEW 190x72 CM WHITE/ARTWOOD

11 269,02 Kč 9 313,24 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myslete při výběru dětské postýlky prakticky. Postýlka od Lorelli MINIMAX NEW 190x72 CM roste spolu s vaším dítětem a nabízí několik možností transformace, proto může být využívána od narození dítěte až do jeho dospívání. Miminko může spát v dětské postýlce se stahovací bočnicí a přebalovací částí, která obsahuje také úložné prostory. Podle dispozice dětského pokoje lze vybrat mezi umístěním postýlky vlevo či vpravo.
Výšku matracového roštu upravíte ve dvou polohách, abyste měli snadný přístup k novorozenci. O rychlejší usínání miminka se postará houpací funkce, kterou lze pro větší bezpečnost zablokovat. Skříňka vedle postýlky obsahuje plochu k přebalování a dostatek úložných prostor – 2 šuplíky, skříňku s vnitřní poličkou nebo uzavíratelnou truhlu.
Jakmile přestane vaší ratolesti postýlka stačit, můžete nábytek proměnit v dětskou postel o délce 190 cm. K tomu přidáte komodu pro uložení nezbytností a psací stůl, na kterém si děti mohou kreslit nebo psát domácí úkoly.

Vlastnosti a vybavení:
● Vyrobeno z 18 mm melaminové dřevotřískové desky
● Houpací postel
● Multifunkční komoda
● Transformace v dětskou postel pro dospívající děti
● Houpací funkce s možností uzamčení
● Bočnice se 2 výškami nastavení
● Rošt matrace nastavitelný do 2 poloh
● Určeno pro matrace: 120 x 60 x 12 cm (matrace není součástí)
● Postel se promění v: Varianta A: postel pro dospívající dítě, komoda a psací stůl; Varianta B: postel pro dospívající dítě, dětská postýlka a komoda
● Skříňka se dvěma zásuvkami a přebalovacím pultem (namontovatelná vlevo nebo vpravo)
● Maximální bezpečnost – splňuje evropskou normu
● Kvalitní kování pro snadnou a rychlou instalaci
● Podrobné pokyny k montáži krok za krokem součástí setu
● Rozměry vnější (L x W x H cm) – 197 x 83 x 108 cm
● Hmotnost: 139,00 kg

Čištění a údržba: Produkt skladujte na suchém místě. Nevystavujte výrobek povětrnostním podmínkám, jako je voda, déšť, sníh, vlhkost nebo silné sluneční světlo. Pokud používáte postýlku venku, po každém použití důkladně očistěte všechny součásti, aby nedošlo k vážnému poškození.
Nepoužívejte postýlku, pokud je některá část rozbitá nebo chybí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 716 – Nábytek. Dětské postýlky a skládací postýlky pro domácí použití. Část 1: Bezpečnostní požadavky. Část 2: Zkušební metody.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

https://www.youtube.com/watch?v=NopIV7nLrow

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: