Matrace Futuka kids STANDART pro DUO a MIA 180x90 CM

1 705,20 Kč 1 409,26 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matrace STANDART pro DUO a MIA 180x90, bez pružiny.
Dalším přírůstkem do kolekce matrací Futuka kids pro děti je jednovrstvý bezpružinový model STANDART. Matrace STANDART má jednu vnitřní vrstvu vyrobenou z polyuretanové pěny o vysoké hustotě střední tvrdosti – ST1825 110 x 900 x 1800 TL. Pěna má otevřenou porézní strukturu, která vytváří optimální klimatický spánkový vzor. Miliony nosných buněk v komfortní vrstvě poskytují nezávislou podporu mikrobodů pro tělo, takže je zátěž páteře během spánku rozložena, dítě spí dobře a jeho postoj je formován správně.
Matrace STANDART jsou vybaveny pletenými potahy, které jsou měkké, hladké a příjemné na dotek. Konce potahu jsou vyrobeny ze stejné látky.

Vlastnosti a vybavení:
● Značková záruka na produkt – 5 let
● Maximální přípustné zatížení je 60 kg
● Předpokládaná životnost – 10 let
● Hmotnost: 4,30 kg
● Rozměry (L x W x H cm) – 180 x 90 x 11 cm

Třídy a velikosti pěnového polyuretanu vrstva po vrstvě:
ST1825 110 x 900 x 1800 TL

Při výrobě matrací se nepoužívají zpomalovače hoření PBDE, rtuť, olovo a jiné těžké kovy, formaldehyd, ani ftaláty. Přednost se dává hypoalergenním, bezpečným, netoxickým a ekologickým materiálům.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: