Elektrická odsávačka MLéka Lorelli s lahví 150 ML a LCD-displejem

1 567,02 Kč 1 295,06 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapomeňte na nepohodlnou ruční odsávačku mléka. Elektrická odsávačka Lorelli se používá snadno a rychle. Vhodná je i pro maminky s vyšší laktací, které mléko odsávají několikrát denně. Mléko si tak může odsát na později. Odsávačku lze používat také v případě, kdy maminka potřebuje uvolnit prsa před kojením a nastartovat laktaci. Odsávačka mateřského mléka Lorelli využívá stejný pulzní rytmus jako kojenec, proto efektivně stimuluje vylučování mléka a zajišťuje jeho rovnoměrný tok.
Elektrická odsávačku Lorelli můžete díky lehkému a kompaktnímu provedení snadno převážet, proto se stane vaším praktickým pomocníkem na cestách. Díky akumulátoru s nabíjením přes USB si nemusíte lámat hlavu s napájením. Odsávačku ovšem lze připojit také do elektrické sítě. Ovládání je velmi snadné i zásluhou LCD displeje. Měkký trychtýř s ergonomickým designem umožní pohodlné používání na většině prsou. Produkt je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů a vyznačuje se snadnou údržbou. Součástí balení je 150 ml lahvička, ze které můžete miminko mléko rovnou pít.

Vlastnosti a vybavení:
● Elektrická odsávačka na mléko
● Provoz na baterii (nabíjení z USB/zásuvky) nebo elektrické sítě
● Snadná údržba i používání
● Nevhodné pro děti do 1 měsíce
● LCD displej
● Součásti přicházející do styku s mlékem jsou 100% bez BPA
● Ergonomický trychtýř z měkkého materiálu pro pohodlné na většině velikostí prsou
● Lahvička o objemu 150 ml – k odsávání i pití mléka
● Lehké a snadno přenosné provedení
● Rozměry (L x W x H cm) – 26 x 11 x 29 cm
● Hmotnost: 0,60 kg

Čištění a údržba: Před prvním použitím produkt očistěte. Vložte do vroucí vody po dobu 5 minut. Před a po každém použití se dobře umyjte. Sterilizujte nebo vařte ne déle než 3-5 minut.
Nepoužívejte antibakteriální nebo abrazivní čisticí prostředky! Nezapomeňte vyčistit a dezinfikovat příslušné části odsávačky mléka. Před manipulací s čistými částmi odsávačky si dobře umyjte ruce! Nevystavujte odsávačku přímému slunečnímu záření. Skladujte na bezpečném, čistém a suchém místě.
Pokud bylo zařízení skladováno na horkém nebo chladném místě, musí být před zahájením práce umístěno do prostředí použití a ponecháno tak, aby dosáhlo teploty v rozsahu podmínek použití (10-30 °C)

Výrobek je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů určených pro děti v souladu s předpisy EU.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: