Kočárek pro dvojčata Lorelli TWIN + Nánožník + Taška na kočárek BLACK

5 315 Kč 4 392,56 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojčata neznamenají pouze dvojnásobnou radost, ale také dvojnásobné starosti. To ovšem neplatí s kočárkem pro dvojčata Lorelli TWIN + Nánožník + Taška na kočárek, který je plný užitečných řešení. Kočárek lze snadno složit jednou rukou do kompaktních rozměrů, aby jeho přeprava autem ani uložení doma nepředstavovalo problém. Opěrky je možné polohovat individuálně (i do polohy vleže), proto si každé z dětí může užít komfort, který vyžaduje. Každá ze sedaček obsahuje také pětibodový bezpečnostní pás a samostatný nánožník, který zlepšuje termoizolaci v chladném počasí. Naopak za slunečných dnů se bude hodit sklápěcí střecha, která obsahuje samostatná okénka pro lepší přehled o dění v kočárku. Dostatek prostoru pro všechny nezbytnosti zajistí dva samostatné nákupní koše a taška pro přepravu příslušenství, která obsahuje také přebalovací podložku.

Vlastnosti a vybavení:
● Snadné složení jednou rukou do kompaktní velikosti
● Pětibodový bezpečnostní pás
● Otočná přední kola pro snadnější manévrování
● Přizpůsobitelná opěradla zad
● Přizpůsobitelná opěradla nohou
● Okénko s kapucí
● Velký úložný koš ve spodní části
● Nánožník pro chladnější počasí
● Taška na kočárek
● Nastavitelná stříška
● Odnímatelná přední týč
● Materiál koleček – polyuretanová kolečka
● Nakupní koš s maximální nosností – 2 kg
● Celková hmotnost dětí – 30 kg
● Hmotnost kočárku – 14,70 kg
● Velikost kočárku (L x W x H cm) – 86 x 84 x 110 cm

Čištění a údržba: Tkanina by měla být čištěna teplou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Nebělte. Nežehlete. Vysušte z přímého slunečního světla. Plastové díly by měly být čištěny hadříkem, vodou a měkkým čisticím prostředkem. Kovové části by měly být vyčištěny vlhkým hadříkem a poté vysušeny. Po použití na obzvláště prašném nebo špinavém terénu by měla být jednotka kola vyčištěna a namazána olejem, aby byla zajištěna opravdu hladká jízda.

Tento výrobek je vyráběn v souladu s Evropskou bezpečnostní normou EN1888 – výrobky pro péči o děti. Kolové dětské přepravy. Bezpečnostní požadavky a zkušební metody.

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.
Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

https://www.youtube.com/embed/vgCvHtT9xeY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: