Kočárek Lorelli TERRA BLACK LEAVES

1 670 Kč 1 380,17 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte kočárek, který nezabere příliš mnoho místa? Kočárek, který byl stvořen do městského prostředí? Kočárek, který nabídne všechny důležité funkce za rozumnou cenu? Vsaďte na model Lorelli TERRA, který můžete bez problémů složit do kompaktních rozměrů. Díky tomu se hodí i pro přepravu v kufru menšího auta, aniž byste přišli o místo pro nákup a další zavazadla. Otočná přední kolečka zlepšují manévrovatelnost v ulicích, zatímco sklopitelné střecha se sluneční clonou chrání dítě před nepřízní počasí. V chladných měsících se bude hodit také praktický nánožník. Spolehnout se můžete na pětibodový pás, který nabízí dostatek bezpečí i komfortu. Hračky, svačinu, potřeby pro přebalování i další nezbytnosti lze uložit do nákupního koše ve spodní částí kočárku.

Vlastnosti a vybavení:
● Nastavitelná stříška spolu se sluneční clonou
● Přizpůsobitelná opěradla zad
● Nánožník pro chladnější počasí
● Pětibodový bezpečnostní pás
● Okénko s kapucí
● Otočná přední kola pro snadnější manévrování
● Velký úložný koš ve spodní části
● Snadné složení jednou rukou do kompaktní velikosti
● Odnímatelná přední týč
● Materiál koleček – polyuretanová kolečka
● Nakupní koš s maximální nosností – 2 kg
● Maximální hmotnost dítěte – 15 kg
● Hmotnost kočárku – 6,35 kg
● Velikost kočárku (L x W x H cm) – 72 x 49 x 100 cm

Čištění a údržba: Tkanina by měla být čištěna teplou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Nebělte. Nežehlete. Vysušte z přímého slunečního světla. Plastové díly by měly být čištěny hadříkem, vodou a měkkým čisticím prostředkem. Kovové části by měly být vyčištěny vlhkým hadříkem a poté vysušeny. Po použití na obzvláště prašném nebo špinavém terénu by měla být jednotka kola vyčištěna a namazána olejem, aby byla zajištěna opravdu hladká jízda.
Tento výrobek je vyráběn v souladu s Evropskou bezpečnostní normou EN1888 – výrobky pro péči o děti. Kolové dětské přepravy. Bezpečnostní požadavky a zkušební metody.

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.
Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

https://www.youtube.com/embed/o-tKPz2YRwM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: