Hudební kolotoč Lorelli na postýlku s projekcí SKY

645,82 Kč 533,74 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hudební kolotoč Lorelli na postýlku s projekcí SKY je skvělý doplněk, který by neměl chybět ani ve vaší výbavě. Kombinuje otáčející se hračky, příjemné melodie a projekci. Pomůže tak vašemu dítěti s usínání a dokáže jej zabavit např. po probuzení. Zároveň podporuje smyslové vnímání (zrak a sluch) nebo pomáhá s rozpoznáváním různých tvarů a barev. Hudební kolotoč lze používat již od narození až do doby, kdy dítě začne vstávat z postýlky. Instalaci zvládnete během malé chvilky – kolotoč lze připevnit na jakoukoliv dětskou postýlku s dřevěnými bočnicemi.
Na kolotoči jsou zavěšeny barevné hračky s motivy letadel, vrtulníků a mraků. Funkci otáčení lze vypnout. Relaxační melodie pomáhají s uklidněním a usínáním dítěte. Hlasitost lze nastavit v několika úrovních. Světelný projektor promítá na strop nebo na stěnu, a tak může v místnosti vytvořit příjemnou atmosféru. Díky svému tlumenému světlu může nahradit např. lampičku. Hračky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu, který se snadno udržuje čistý pomocí vlhkého hadříku. K napájení jsou používány baterie.

Vlastnosti a vybavení:
● Hudební kolotoč s projektorem pro děti od narození
● Pro upevnění nad postýlku
● Obsahuje barevné závěsné hračky
● Projekce hvězd na strop
● Příjemné a uklidňující melodie
● Nastavitelná hlasitost
● Možnost použití bez otáčení
● Napájeno bateriemi 3 AAA 1,5 V (nejsou součástí balení)
● Vyrobeno z nezávadných a bezpečných materiálů
● Materiály: ABS a PP
● Bezproblémová údržba
● Rozměry (L x W x H cm) – 56 x 45 x 60 cm
● Hmotnost: 0,80 kg

Čištění a údržba: Vyčistěte vlhkým hadříkem s přídavkem jemného mýdla. Vysušte na vzduchu. Před prvním použití očistěte hračky vlhkým hadříkem. Hračky nejsou určeny ke kousání – umístěte mimo dosah dítěte.

Výrobek je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů určených pro děti v souladu s předpisy EU.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: