Hudební kolotoč Lorelli nad postýlku HAPPY ANIMALS BLUE

479,22 Kč 396,05 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hudební kolotoč Lorelli nad postýlku HAPPY ANIMALS je oblíbeným vybavením dětské postýlky. Pomáhá totiž s usínáním, hraním i učením. Na kolotoči jsou zavěšeny pestrobarevné hračky různých tvarů a barev, které se po zapnutí začnou otáčet. Jejich pozorováním se dítě dokáže zabavit např. po probuzení. Dalším prvkem jsou příjemné melodie, které miminko uklidní a pomohou s usínáním. Hudební kolotoč nad postýlku zároveň pomáhá rozvíjet zrakové a sluchové schopnosti během prvního roku života.
Kolotoč upevníte k bočnici dřevěné dětské postýlky – je to snadné a rychlé! Kolotoč se doporučuje odstranit, jakmile dítě vyroste a začne vstávat. Hračky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu pro případ, že by se k nim malý neposeda dostal. Rodiče ocení také snadnou údržbu pomocí vlhkého hadříku. K napájení jsou používány tužkové baterie AA.

Vlastnosti a vybavení:
● Hudební kolotoč pro děti od narození
● Pro upevnění nad postýlku
● Obsahuje plyšové hračky různých barev a tvarů
● Příjemné a uklidňující melodie
● Napájeno 3 bateriemi AA (nejsou součástí balení)
● Vyrobeno z nezávadných a bezpečných materiálů
● Materiály: ABS a PP
● Bezproblémová údržba
● Rozměry (L x W x H cm) – 44 x 31 x 55 cm
● Hmotnost: 0,30 kg

Čištění a údržba: Vyčistěte vlhkým hadříkem s přídavkem jemného mýdla. Vysušte na vzduchu. Před prvním použití očistěte hračky vlhkým hadříkem. Hračky nejsou určeny ke kousání – umístěte mimo dosah dítěte.

Výrobek je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů určených pro děti v souladu s předpisy EU.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: