Hrací deka s polštářem - hraje a svítí

Novinka Tip
Značka: Lionelo
1 490 Kč –7 % 1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Dodání 7-14 dnů
Můžeme doručit do:
18.12.2020

Paula je hrací deka, která představí dítěti fascinující svět tvarů a barev. Hračky zavěšené na hrazdě, které vydávají různé zvuky a šustící podložka, nejsou všechno - deka byla vybavena interaktivní hrazdou, která svítí a hraje hudbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciálně navržený potisk hrací deky byl založen především na kontrastních kombinacích černé a bílé barvy, díky nimž upoutá pozornost každého dítěte a podporuje jejich zábavu. Kromě hraček byla hrací deka Paula vybavena stuhami, které miminka prostě milují. Mírně starší děti se pak určitě budou zajímat o puzzle s přátelskými zvířátky.

Sada obsahuje polštář - díky kterému může batole během hry posilovat svaly paží a zad, což ho připraví k tomu, aby se časem posadilo samo.   

Hrazda má 2 režimy zobrazení na sloupcích: sekvenční a světelná show

 Specifikace:

  • 2 v 1: hrací deka a vzdělávací přikrývka
  • Variabilní nastavení čelního pásku - už žádné monotónnost!
  •  Měkká a silná izolace, která chrání před hladem od podlahy
  • Rozměry: 90 x 85 x 48 cm
  • Záruka: doživotní
  • Sada obsahuje: rohož, 2 luky hrazdy, 4 hračky, polštář

Video:

Instruktážní video:

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg

Lionelo Paula - hrací deka

Uživatelský manuál Lionelo Paula - hrací deka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kontra

Lionelo je značka navržená s vášní a péčí o blaho nejmladších uživatelů. Je součástí skupiny BrandLine se sídlem v Polsku a Nizozemsku. Společnost Lionelo vytváří výrobky pro kojence a děti a prodává své zboží v Evropě.

Posláním společnosti Lionelo je poskytovat bezpečné, pohodlné a módní výrobky pro děti. V průběhu celého procesu sleduje univerzální rodinné hodnoty: bezpečnost, péče a rozvoj.  

Jejich návrhy, subdodavatelé a produktové materiály jsou vybírány s maximální péčí. Jednají odpovědně as ohledem na spotřebitele a celou společnost. Výrobky Lionelo jsou technologicky navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší bezpečnostní standardy. 

Společnost vyrábí výrobky ve spolupráci se zákazníky. Jsou to mimo jiné dětské zádržné systémy, kočárky, dětské postýlky a bezpečnostní zábradlí. Neustále rozšiřují svou nabídku a zlepšují své výrobky tak, aby vyhovovaly všem potřebám rodičů a dětí.