hrací deka Lionelo Agnes s domečkem

–9 %
agnes 1
1 129 Kč –9 % 1 029 Kč 850,41 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2020

Hrací deku Agnes s domečkem můžete využít jako deku s rameny, nebo jako dečku s domečkem. Měkká matrace izoluje Vaše dítě od chladu podlahy a barvičky pomáhají v rozvaji smyslů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrací deka má měkkou silnou deku, která dítě izoluje od chladu podlahy a oddělitelné hračky, které mohou být použity i jinde např. v cestovní postýlce, nebo kočárku.
Díky pestrobarevnému potisku deka dítě zaujme a zlepší jeho smysly jako je hmat a zrak.

Skládací strany a speciální design znamenají, že hrací deka Agnes může také fungovat jako ohrádka.

Součástí je 6 plyšových hraček a plyšová knížečka, deka, hrazda a domeček.

Rozměr: 142×142×45 cm

 

:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: doživotní
Hmotnost: 5 kg

Hrací deka Agnes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kontra

Lionelo je značka navržená s vášní a péčí o blaho nejmladších uživatelů. Je součástí skupiny BrandLine se sídlem v Polsku a Nizozemsku. Společnost Lionelo vytváří výrobky pro kojence a děti a prodává své zboží v Evropě.

Posláním společnosti Lionelo je poskytovat bezpečné, pohodlné a módní výrobky pro děti. V průběhu celého procesu sleduje univerzální rodinné hodnoty: bezpečnost, péče a rozvoj.  

Jejich návrhy, subdodavatelé a produktové materiály jsou vybírány s maximální péčí. Jednají odpovědně as ohledem na spotřebitele a celou společnost. Výrobky Lionelo jsou technologicky navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší bezpečnostní standardy. 

Společnost vyrábí výrobky ve spolupráci se zákazníky. Jsou to mimo jiné dětské zádržné systémy, kočárky, dětské postýlky a bezpečnostní zábradlí. Neustále rozšiřují svou nabídku a zlepšují své výrobky tak, aby vyhovovaly všem potřebám rodičů a dětí.