Houpačka Lorelli PORTOFINO BEIGE

2 155,02 Kč 1 781,01 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houpačka pro miminka Lorelli PORTOFINO byla vyvinuta tak, abyste si mohli během dne alespoň na chvíli oddechnout. O vaše děťátko bude přesto výborně postaráno. Tato houpačka, která je určena pro děti od 0 měsíců, se totiž vyznačuje vysokou mírou komfortu a bezpečí. Volit můžete mezi pěti rychlostmi houpání a dvanácti příjemnými melodiemi, díky kterým vaše děťátko usne rychleji. Pro ještě větší pohodlí rodičů je připraven časovač, který houpačku automaticky vypne po uplynutí zvoleného času (8, 15 nebo 30 minut). K dispozici je také tichý režim, který malého spáče ničím neruší. Ve výbavě tohoto modelu nechybí odnímatelný panel se zavěšenými plyšovými zvířátky, který pomůže při uspávání dítětem. K dispozici jsou také pětibodové bezpečnostní pásy nebo odnímatelná opěrka hlavy. Díky nízké hmotnosti a snadnému složení do kompaktních rozměrů lze s touto houpačkou velmi snadno manipulovat.

Vlastnosti a vybavení:
● Dětská houpačka s elektrickým pohonem pro uklidnění a uspání dítěte
● 5 rychlostí nastavení elektrické houpačky
● Hudební panel se 12 melodiemi a nastavitelnou hlasitostí
● Tichý režim pro klidné usínání
● Časovač s nastavením na 8, 15 a 30 minut
● Napájení 4 bateriemi (nejsou součástí balení)
● Adaptér (součástí balení)
● Pětibodové bezpečnostní pásy
● Odnímatelný panel s plyšovými hračkami
● Odnímatelná opěrka hlavy
● Možnost složení do kompaktních rozměrů pro snadný transport
● Vhodné pro dětičky od narození do 9 kg
● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 68 x 60 x 70 cm
● Hmotnost: 3,70 kg

Čištění a údržba: Kovové a plastové části je třeba čistit studenou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Odnímatelné kryty lze prát v ruce teplou vodou (max. 30 °С). Nebělit. Nežehlit. Vysušte mimo přímé sluneční světlo.
Neskladujte houpačku v blízkosti zapnutého ventilátoru, zdrojů tepla, ostrých předmětů a nádob na vodu. Nepoužívejte houpačku, pokud je některá část zlomená nebo chybí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 16232 – Výrobky pro péči o dítě – Sklopené kolébky.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

https://www.youtube.com/watch?v=ADVHKmopCKI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: