Houpací lehátko 3v1 Lorelli ALEX GREY BEAR

1 563,10 Kč 1 291,82 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přemýšlíte, jak svému miminku zajistit klidné a bezpečné místo k odpočinku? Odpovědí je houpací lehátko 3v1 ALEX od značky Lorelli. Navržena byla tak, aby umožňovala několik režimů použití. Pro děti od narození poslouží jako houpací lehátko pro odpočinek nebo spánek, od věku šesti měsíců lze potom produkt používat i jako židličku s volitelným stolkem. Pro uklidnění dítěte využijete vibrační motorek, čtyři ukolébavky nebo zvuky zpívajících ptáků. Všechny funkce můžete pohodlně ovládat pomocí tlačítek na panelu. Pro vyšší bezpečnost nechybí možnost zastavit houpání lehátka pomocí pojistky nebo zabránit vypadnutí dítěte použitím bezpečnostních pásů. Konstrukce z kvalitního plastu poskytne dostatečnou stabilitu, ale přesto díky kompaktnímu designu a nízké hmotnosti nebudete mít sebemenší problém s přenášením houpačky.

Vlastnosti a vybavení:
● Houpací lehátko s funkcemi 3v1 – lehátko, židle a židle se stolkem
● Jako lehátko vhodné pro miminka vhodné pro dětičky od narození do 9 kg, jako židlička od 6 měsíců
● Odnímatelný stolek pro odkládání hraček nebo jídla
● Vibrační funkce se 2 nastaveními intenzity
● Výběr ze 4 melodií pro lepší usínání
● Zvuky zpívajících ptáků – aktivace tlačítkem na ovládacím panelu
● Relaxační houpací efekt
● Odnímatelný panel s plyšovými hračkami
● Funkci houpání lze zastavit pomocí zámku
● Bezpečnostní pásy
● Napájení 2 bateriemi D 1.5V (nejsou součástí balení)
● Kompaktní a lehké provedení pro snadné cestování
● Maximální nosnost je – 18 kg
● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 70 x 52 x 64 cm
● Hmotnost 3,15 kg

Čištění a údržba: Kovové a plastové části je třeba čistit studenou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Odnímatelné kryty lze prát v ruce teplou vodou (max. 30 °С). Nebělit. Nežehlit. Vysušte mimo přímé sluneční světlo.
Neskladujte houpačku v blízkosti zapnutého ventilátoru, zdrojů tepla, ostrých předmětů a nádob na vodu. Nepoužívejte houpačku, pokud je některá část zlomená nebo chybí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 12790 – Výrobky pro péči o dítě – Sklopené kolébky.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek. Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: