Houpací lehátko 2v1 Lorelli ENJOY GREEN MOON BEAR

1 802,22 Kč 1 489,44 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi praktické a univerzální produkty? Značka Lorelli není výjimkou! S houpací lehátko 2v1 Lorelli ENJOY vyřešíte hned dva problémy najednou, aniž byste museli utrácet za dva různé produkty, které by navíc zbytečně zabíraly místo ve vaší domácnosti. Tento produkt lze používat jako lehátko, kde může dítě během dne odpočívat – ideální již od narození. Pro uklidnění a snadnější usínání dítěte nechybí možnost ručního houpání, příjemné melodie a vibrací nastavitelných ve dvou intenzitách. Pokud budete chtít produkt využít jako sedačku pro děti od 6 měsíců, oceníte bezpečnostní pás, odnímatelný panel s hračkami nebo možnost zastavení houpání pomocí zámku. Zatímco dítě bude mít radost z hravého barevného designu, rodiče ocení nízkou hmotnost a rozměry. S lehátkem tedy můžete snadno manipulovat po bytě nebo jej vzít s sebou na dovolenou.

Vlastnosti a vybavení:
● Houpací lehátko s funkcemi 2v1 – lehátko a židlička
● Jako lehátko vhodné pro miminka vhodné pro dětičky od narození do 9 kg, jako židlička od 6 měsíců
● Vibrační funkce se 2 nastaveními intenzity
● Možnost aktivace melodie pro snadnější usínání
● Odnímatelný panel s plyšovými hračkami
● Relaxační houpací efekt
● Funkci houpácí lze zastavit pomocí zámku
● Napájeno bateriemi 2 x 1,5 V LR20 (nejsou součástí balení)
● Bezpečnostní pásy
● Kompaktní a lehké provedení pro snadné cestování
● Maximální nosnost je – 18 kg
● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 66 x 52 x 64 cm
● Hmotnost: 2,85 kg

Čištění a údržba: Kovové a plastové části je třeba čistit studenou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Odnímatelné kryty lze prát v ruce teplou vodou (max. 30 °С). Nebělit. Nežehlit. Vysušte mimo přímé sluneční světlo.
Neskladujte houpačku v blízkosti zapnutého ventilátoru, zdrojů tepla, ostrých předmětů a nádob na vodu. Nepoužívejte houpačku, pokud je některá část zlomená nebo chybí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 12790 – Výrobky pro péči o dítě – Sklopené kolébky.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek. Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

https://www.youtube.com/embed/CaUKSX98npo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: