Elektrická nosní odsávačka X10

790 Kč –13 % 690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Vyprodáno

Elektrická dětská odsávačka je moderní přístroj na čištění nosu. Až 3 režimy provozu umožňují přizpůsobit sací výkon věku dítěte a hustotě "sopílku".

Detailní informace

Detailní popis produktu

MODEL: X10
Elektrická dětská odsávačka je moderní přístroj na čištění nosu. Odsávačka se třemi rychlostmi a LED lampou usnadňuje odsávání sekretu ve dne i v noci. Jde o extrémně tichý a šikovný přístroj, který pomáhá čistit nos od zbytkových sekretů i u novorozenců. Speciální tipy zajišťují bezpečnost již od prvního dne života dítěte. Všechny části, které přicházejí do styku se sekrety, lze snadno rozebrat, omýt a dokonce i dezinfikovat. Aspirator X10 se nabíjí přes USB kabel a plné nabití vystačí na 2 hodiny používání.

BEZDRÁTOVÝ
Odsávačka má vestavěné dobíjecí baterie. Přiložený microUSB kabel lze připojit k napájení nebo počítači. Mobilní zařízení usnadňuje čištění nosu, dobře poslouží při cestování, při procházce nebo při návštěvě lékaře. Můžete s ním tahat rýmu, aniž byste měli přístup ke zdroji energie, což mu dává výhodu oproti pumpám připojeným k vysavači.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ
Díky snadné montáži a demontáži je zařízení připraveno k provozu během několika sekund. Nevyžaduje zapojení dechu ošetřovatele, což minimalizuje riziko přenosu choroboplodných zárodků. Odsávačka je lehká a padne do ruky, díky čemuž nezatěžuje zápěstí. Ergonomický tvar zajišťuje pevné uchopení během procesu katarálního výrazu. Když je výtok příliš hustý, stačí jej zředit mořskou vodou nebo fyziologickým roztokem.

KOMFORTNÍ
Až 3 režimy provozu umožňují přizpůsobit sací výkon věku dítěte a hustotě sekretu. Odsávačka X10 je extrémně tichá a šetrná, navržená tak, aby vaše děťátko při odsávání nestresovalo. LED lampa svítící jemným světlem usnadňuje používání zařízení v noci. Lampa nebolí oči, ale pouze osvětluje nosní dutinu, aby ji bylo možné vyčistit v tmavé místnosti. Sada obsahuje 2 hroty pro novorozence a kojence od 1 dne věku a 2 hroty pro kojence a děti do 1 roku věku.

Balení obsahuje:
1 x Nosní odsávačka
4x silikonové hroty
1 x USB kabel
1 x sada náhradních těsnění
1 x Náhradní antirefluxní zátka
1 x Uživatelská příručka
1 x Záruční list

Bezpečnostní opatření
1. Nedovolte dětem samostatně používat tento výrobek. Před použitím nejprve upravte režim sání na spodní straně ruky dospělého.
2. Pro nabíjení použijte vhodný USB kabel, abyste se ujistili, že nabíjecí napětí odpovídá požadavkům produktu.
3. Během používání nenabíjejte.
4. Pokud zařízení nebudete delší dobu (přibližně tři měsíce) používat, vyjměte jej a před uskladněním jej plně nabijte.
5. Zařízení sami nerozebírejte ani neopravujte. 

TECHNICKÁ DATA
HMOTNOST S OBALEM (KG): 0,156
ROZMĚRY BALENÍ - DÉLKA V CM: 8.5
ROZMĚRY BALENÍ - ŠÍŘKA V CM: 3.8
ROZMĚRY BALENÍ - VÝŠKA V CM: 15.5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: