Dětské skandinávské lehátko Rita

2 200 Kč –14 % 1 890 Kč 1 561,98 Kč bez DPH
Dodání 7-14 dnů
Můžeme doručit do:
18.12.2020

Konstrukce křesla Rita, byla vyvinuta s ohledem na přirozené pohyby dítěte a díky tomu zaručuje zdravou a ergonomickou polohu zad a krku dítěte.
To eliminuje zátěž, která by mohla poškodit páteř!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rita umožňuje perfektní profilování a nastavení hloubky lehátka, pomocí pohodlného dvoufázové nastavení opěradla v závislosti na tom, co dítě v současné chvíli potřebuje. Na první pozici může dítě klidně spát a odpočívat, zatímco druhá poloha je ideální pro zábavu a sledování okolí, nebo TV apod.

Součástí sady je vložka určená pro nejmladší, což zajišťuje lepší přilnutí k sedadlu. Vložka je vyrobena ze 75% bavlny, takže je zcela pohodlná a bezpečná pro citlivou pokožku dítěte. 

Podstavec byl vyroben z lakované kombinace bukového dřeva a topolu. To zajišťuje neuvěřitelnou odolnost a zároveň nezanechává na podlahách žádné stopy. 

Stabilitu dítěte zajišťují nastavitelné tříbodové bezpečnostní pásy, které zabraňují vypadnutí dítěte z lehátka.

Popruhy mají pohodlný suchý zip. Univerzální skandinávský design, zapadá téměř do každého interiéru. Čalounění je snadné udržovat v čistotě - nejčastěji stačí jen utřít vlhkým kapesníkem. Čalounění je plně snímatelné a lze ho prát ručně při teplotách cca 30 stupňů. 

Rita je připravena k použití ihned po vybalení z krabice - nejsou zapotřebí žádné další součásti ani nástroje.

  • Ruční houpání - přirozený vývoj dítěte
  • Nastavení opěradla
  • Vysoce kvalitní dřevo - kombinace buk a topol
  • Dětská vložka - 75% bavlna, omyvatelná
  • Skandinávský design
  • Lehátko připravené k použití ihned po zakoupení
  • Rozměry: 80 x 44 x 46 cm (složené 80 x 44 x 13 cm)
  • Hmotnostní rozsah: do 9 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské potřeby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kontra

Lionelo je značka navržená s vášní a péčí o blaho nejmladších uživatelů. Je součástí skupiny BrandLine se sídlem v Polsku a Nizozemsku. Společnost Lionelo vytváří výrobky pro kojence a děti a prodává své zboží v Evropě.

Posláním společnosti Lionelo je poskytovat bezpečné, pohodlné a módní výrobky pro děti. V průběhu celého procesu sleduje univerzální rodinné hodnoty: bezpečnost, péče a rozvoj.  

Jejich návrhy, subdodavatelé a produktové materiály jsou vybírány s maximální péčí. Jednají odpovědně as ohledem na spotřebitele a celou společnost. Výrobky Lionelo jsou technologicky navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší bezpečnostní standardy. 

Společnost vyrábí výrobky ve spolupráci se zákazníky. Jsou to mimo jiné dětské zádržné systémy, kočárky, dětské postýlky a bezpečnostní zábradlí. Neustále rozšiřují svou nabídku a zlepšují své výrobky tak, aby vyhovovaly všem potřebám rodičů a dětí.