Dětské chodítko Lorelli SWING W1224CE EB ORANGE

1 674,82 Kč 1 384,15 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte své miminko objevovat svět bezpečným, ale přitom zábavným způsobem. Dětské chodítko od značky Lorelli SWING W1224CE EB umožní dítěti zdokonalit své motorické schopnosti a připravit se na první samostatné kroky. Na děti čeká spousta zábavy díky stolečku plnému hraček roztodivných tvarů a barev, které pomáhají rozšířit představivost. Nejvíce si ovšem jistě oblíbí hudební panel, který obsahuje 12 melodií a bliká různými světelnými efekty. Široká základna zajišťuje vysokou stabilitu, takže nehrozí převrhnutí chodítka. O výbornou manévrovatelnost se postará čtveřice koleček, z nichž dvě přední jsou otočná o 360 stupňů. Chodítko lze dokonce snadno proměnit v houpačku. Rodiče mohou nastavit výšku sedačky a ocení také odnímatelný potah, který výrazně usnadní údržbu.

Vlastnosti a vybavení:
● Euro základna
● Chodítko pro děti od 6 měsíců
● Široká základna pro vyšší stabilitu a bezpečnost dítěte
● Panel s hračkami podporující dětskou představivost
● Hudební panel s 12 melodiemi a světly (vyžaduje 3 baterie AA, nejsou součástí balení)
● Nastavení výšky sedačky
● Odnímatelný potah sedačky pro bezproblémovou údržbu
● Možnost využít jako houpačku (bez použití koleček)
● Využívá 4 kolečka, 2 otočná o 360 stupňů
● Zábrany z protiskluzového silikonu pro vyšší bezpečnost
● Kompaktní – po složení zabere málo místa
● Maximální nosnost je – 12 kg
● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 72 x 58 x 60 cm
● Hmotnost: 4,5 kg

Čištění a údržba: Kovové a plastové části je třeba čistit studenou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Látku lze pro čištění snadno vyjmout. Z důvodu ochrany zdraví a čistoty dítěte je třeba sedačku vždy umýt a vysušit. Produkt skladujte na suchém místě. Nevystavujte výrobek účinkům atmosférických vlivů, jako je voda, déšť, sníh, vlhko nebo silné sluneční světlo. Nepoužívejte chodítko v blízkosti ohně nebo jiných zdrojů intenzity. Před použitím zkontrolujte řemeny, šrouby a všechny součásti. Nepoužívejte chodítko, pokud je některá část poškozená nebo chybí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 1273 – „Výrobky pro péči o dítě – Rámy pro děti – Bezpečnostní požadavky a zkušební metody“. Která zajišťuje maximální bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.

https://www.youtube.com/watch?v=z5MTl4F6F2U

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: