Dětská vanička Lorelli CLASSIC 84 CM DARK PINK

220,50 Kč 182,23 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detská vanička Lorelli CLASSIC 84 CM na koupání vašeho novorozence je skvělým řešením. Vanička Lorelli vám ušetří spoustu práce při koupání vašeho miminka. První týdny po návratu z nemocnice bývají nejtěžší. Ušetřete čas a energii a využijte na koupání miminka vanu Lorelli. Vanička poskytuje speciální oblast pro příslušenství do vany. S vaničkou se snadno manipuluje, lehce do ní napustíte vodu a stejně tak ji jednoduše vylijete.
Materiál je vyroben z vysoce netoxického plastu. Vana se snadno udržuje a čistí. Bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte jsou u nás na prvním místě. Dětská vanička na koupání Lorelli – stejně jako ostatní dětské vany Lorelli – splňuje evropskou normu.

Vlastnosti a vybavení:
● Pohodlná vanička má zaoblený tvar bez ostrých hran
● Integrovaný držák na mýdlo
● Moderní design
● Určena pro děti od narození do 12 měsíců
● Material: vysoce kvalitní netoxický plast
● Rozměry (L x W x H cm) – 84 x 48 x 30 cm
● Hmotnost: 0,85 kg

Čištění a údržba: V případě potřeby otřete povrchy suchý měkký hadřík. Je nepřípustné používat čističe, které nejsou určeny pro plasty.

Výrobek je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů určených pro děti v souladu s předpisy EU.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: