Dětská luxusní vanička Lorelli LUXE STARS 87 CM s lehátkem WHITE

783,02 Kč 647,12 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská vanička pro každodenní použití, která poskytne miminku bezpečí a vám trochu ulehčí život. Nebavíme se o ničem jiném než o modelu LUXE STARS 87 CM s lehátkem od Lorelli s uzávěrem, který byl navržen pro praktický život. Ve svém nenápadném, ale kvalitním proveden í skrývá mnoho vychytávek, které se vám budou opravdu hodit. Co třeba na měkká rukojeť, držák na mýdlo, uzávěr na vypouštění vody nebo praktické dětské lehátko/sedátko, které se uchytí do oka vaničky. Vanička je opravdu navržena pro život.
V důsledku své hmotnosti nabízí také komfortní manipulaci. Obsluhu a koupání miminka tedy zvládnete hravě i sami. Jelikož bylo při výrobě myšleno především na praktičnost a bezpečí, nenajdete na vaničce žádné ostré hrany. Konečné čištění a vypouštění je díky již zmíněnému uzávěru opravdu radostí. Praktické ucho zajistí, že můžete vaničku snadno uchopit a při nedostatku místa zavěsit na dané místo na zdi. Spolu s vaničkou je vhodné zakoupit speciální teploměr Lorelli, který vám zajistí přesnou teplotu vody. Dětská vanička stejně jako ostatní produkty Lorreli splňují evropskou bezpečnostní normu. Kvalita je na prvním místě.

Vlastnosti a vybavení:
● Materiál: vysoce kvalitní netoxický plast
● Určeno pro děti od narození po 12 měsíců
● Zaoblený tvar bez ostrých hran
● Integrované lehátko/sedátko
● Držák na mýdlo
● Uzávěr na vypouštění vody
● Praktické a měkké ucho pro zavěšení a uchopení vaničky
● Rozměry lehátko (L x W x H cm) – 48 x 24 x 11 cm
● Snadná údržba
● Snadná montáž
● Bezpečnost: splňuje evropskou bezpečnostní normu
● Rozměry (L x W x H cm) – 87 x 45 x 32 cm
● Hmotnost: 1,80 kg

Čištění a údržba: Vaničku je vhodné po každém koupání vyčistit jemnými čistícími prostředky a vypláchnout. Nezapomínejte ani na čištění odnímatelné zásuvky na mýdlo. Nepoužívejte žádná silná chemická čistidla.

Výrobek je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů určených pro děti v souladu s předpisy EU.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn. a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: