Dětská luxusní vanička Lorelli 87cm s lehátkem STARS LUXE GREY

763,42 Kč 630,93 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská vanička pro každodenní použití, která poskytne miminku bezpečí a vám trochu ulehčí život. Nebavíme se o ničem jiném než o modelu STARS LUXE od Lorelli s uzávěrem, který byl navržen pro praktický život. Ve svém nenápadném, ale kvalitním proveden í skrývá mnoho vychytávek, které se vám budou opravdu hodit. Co třeba na měkká rukojeť, držák na mýdlo, uzávěr na vypouštění vody nebo praktické dětské lehátko/sedátko, které se uchytí do oka vaničky. Vanička je opravdu navržena pro život.
V důsledku své hmotnosti nabízí také komfortní manipulaci. Obsluhu a koupání miminka tedy zvládnete hravě i sami. Jelikož bylo při výrobě myšleno především na praktičnost a bezpečí, nenajdete na vaničce žádné ostré hrany. Konečné čištění a vypouštění je díky již zmíněnému uzávěru opravdu radostí. Praktické ucho zajistí, že můžete vaničku snadno uchopit a při nedostatku místa zavěsit na dané místo na zdi. Spolu s vaničkou je vhodné zakoupit speciální teploměr Lorelli, který vám zajistí přesnou teplotu vody. Dětská vanička stejně jako ostatní produkty Lorreli splňují evropskou bezpečnostní normu. Kvalita je na prvním místě.

● Rozměry (vanička): 87 × 45 × 32 cm
● Rozměry (lehátko): 48 × 24 × 11 cm
● Hmotnost: 1,8 kg
● Materiál: vysoce kvalitní netoxický plast
● Určeno pro děti od narození po 12 měsíců
● Zaoblený tvar bez ostrých hran
● Integrované lehátko/sedátko
● Držák na mýdlo
● Uzávěr na vypouštění vody
● Praktické a měkké ucho pro zavěšení a uchopení vaničky
● Snadná údržba
● Snadná montáž
● Bezpečnost: splňuje evropskou bezpečnostní normu

Údržba a čištění: Vaničku je vhodné po každém koupání vyčistit jemnými čistícími prostředky a vypláchnout. Nezapomínejte ani na čištění odnímatelné zásuvky na mýdlo. Nepoužívejte žádná silná chemická čistidla.

Barvy zboží na tomto webu se mohou mírně lišit od skutečných barev produktů, v závislosti na nastavení Vašeho displeje nebo monitoru.
Výrobce si vyhrazuje právo mírně změnit odstín, vzor, vybavení produktu a provést konstrukční a designové změny bez předchozího upozornění.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: