Dětská deka Lorelli POLAR FLEECE 75x100 CM PINK SWAN

Neohodnoceno
Značka: Lorelli
112,70 Kč 93,14 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

S dětskou dekou Lorelli POLAR FLEECE si vychutnáte každý den. Ať už ji využijete doma k přikrytí miminka během spánku v postýlce či kolébce, nebo vyrazíte na procházku, bude vždy skvělým doplňkem. A pokud ji nebudete potřebovat, jednoduše ji sbalíte pod kočárek. Hodí se skvěle pro období, kdy není příliš velká zima, třeba za studeného letního počasí. Děti z ní budou mít jistě radost už z toho důvodu, že je velmi příjemná na omak.
Deka není ani příliš silná, ani příliš slabá, aby dítěti nikdy nebyla v postýlce příliš zima nebo příliš horko. S touto dečkou se dítě brzy ocitne v říši snů tvrdého spánku!

Vlastnosti a vybavení:
● Vhodný pro miminka od narození
● Houbička je vyrobena z příjemného a měkkého materiálu
● Materiál: 100% polyester
● Praktické a snadné používání
● Rozměry (L x W x H cm) – 100 x 1 x 75 cm
● Hmotnost: 0,15 kg

Výrobek je vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů určených pro děti v souladu s předpisy EU.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.