Chrastítko Lorelli LEV ORANGE

63,70 Kč 52,64 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
10.10.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální chrastítko Lorelli LEV, která si získá pozornost vašich nejmenších. Chrastítko v podobě lva se světlými motivy je pro vaše miminko to pravé. Dítě snadno uchopí hračku do rukou a pohraje si s ní. Aktivní sevření různých chrastících prvků stimuluje všechny dětské smysly. Hračka motivuje dítě svými zvuky k pohybu. Dopřejte vašemu miminku poznávat nové vjemy. Chrastítko je vyrobeno z bezpečného materiálu, aby si vaše miminko nemohlo při hraní ublížit.
Bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte jsou u nás na prvním místě. Dětské chrastítko – "LEV" – stejně jako ostatní dětské hračky Lorelli – splňuje evropskou normu.

Čistenie a údržba: Čistěte pomocí vlhkého hadříku nebo houbičky..

Maximální bezpečnost. Vyrobeno v souladu s evropskou normou.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.
Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.
Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: