Houpací lehátko Lorelli ELIZA LUXE COOL GREY STARS

1 096,62 Kč 906,30 Kč bez DPH
Dodání do 2 dnů (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohodlné houpací lehátko Lorelli ELIZA LUXE je skvělé místo, kde si Vaše miminko může nejen odpočinout, ale díky jednoduché nastavitelnosti poloh i spát. Houpací lehátko bylo vytvořeno speciálně pro zábavu a relaxaci dětí od narození do 9 měsíců. Díky možnosti nastavení lehátka od polohy vsedě až do horizontální polohy lze přizpůsobit pozici přesně potřebám Vašeho dítěte. Lehátko má i zábavnou hrazdičku s hračkami, které miminko zabaví a vykouzlí mu úsměv na tváři. Pro větší bezpečnost a pohodlí je možné houpací funkci uzamknout. Lehátko je díky svému materiálu velice lehké a dá se snadno přenášet. K tomu pomáhají i madla, která přesun usnadní. Odnímatelná látková část lehátka je vyrobena z hypoalergenních a snadno omyvatelných materiálů.

Vlastnosti a vybavení:
● Ideální místo na odpočinek i hru
● Relaxačný efekt hojdačky
● Hrazdička se závěsnými hračkami
● Funkci houpání lze zastavit pomocí zámku
● Kompaktní a lehké provedení pro snadné cestování
● Popruhy pro snazší přenášení
● Nastavitelná opěrka zad do polohy vleže
● Vhodné pro dětičky od narození do 6 měsíců
● Maximální nosnost je – 9 kg
● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 71 x 44 x 52 cm
● Hmotnost: 2,75 kg

Čištění a údržba: Kovové a plastové části je třeba čistit studenou vodou a měkkým čisticím prostředkem. Odnímatelné kryty lze prát v ruce teplou vodou (max. 30 °С). Nebělit. Nežehlit. Vysušte mimo přímé sluneční světlo. Neskladujte houpačku v blízkosti zapnutého ventilátoru, zdrojů tepla, ostrých předmětů a nádob na vodu. Nepoužívejte houpačku, pokud je některá část zlomená nebo chybí.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 12790 – Výrobky pro péči o dítě – Sklopené kolébky.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: