Autosedačka Lionelo Liam 0-18 kg na pás

Novinka
Značka: Lionelo
1 850 Kč 1 528,93 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.1.2021

Dětská autosedačka od 0 do 18 kg.
Nastavitelný pás s kvalitní sponou
Sabelt.
Nastavitelné opěradlo
SleepWell, se speciální vložkou pro malé děti.
Čalounění je vyrobeno
z vysoce kvalitních materiálů technologií Dri-Seat.
Zesílená
rámová konstrukce z kvalitního odolného HDPE(High density polyethylene)pro zvýšenou bezpečnost dítěte.

Splňuje 3 Evropské bezpečnostní certifikáty:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autosedačka Lionelo Liam pro nejmenší děti od 0-18Kg je certifikována třemi prestižními institucemi SNCH, ECE R44.04 a Luxcontrol a splňuje ty nejpřísnější normy EU a je tak nejbezpečnější ve své třídě!
Současně při zachování maximálního komfortu pro nejmenší cestující.

 

 • Váhová kategorie 0-18 kg

 • Více barevných variant - ANO

 • Isofix - NE

 • Snímatelný potah - ANO

 • Nastavitelné opěradlo hlavy - ANO

 • Polohovatelná - ANO

 • Bezpečnostní pult - NE

 • S podpěrou - NE

 • Hmotnost - 6.7 kg

 • Nejbezpečnější ve své kategorii

 • Rozměry: 65 x 45 x 40 cm

 

5 bodové pásy se sponou SABELT

Bezpečnostní pásy musí být ve správné pozici tak, aby zaručovaly správné upevnění sedáku. Modré tečky přímo na sedačce označují správnou polohu pásů při upevnění sedačky proti směru jízdy a červené tečky správnou polohu pásů při upevnění po směru jízdy. Více viz Video návod na instalaci sedačky do auta níže. Sedadlo je vybaveno bezpečnou a osvědčenou sponou italské značky Sabelt.

 

Vodítka BeltHold

Vodítka pásů BeltHold se starají o správné vyrovnání automobilových pásů a tím velmi zlepšují bezpečnost malého cestovatele. Zesílené měkké polstrování má zároveň pozitivní vliv na komfort jízdy.

 

Měkké a prodyšné čalounění

Čalounění je vyrobeno patentovanou technologií Dri-Seat ze 3 vrstev speciálních vláken, které zaručují odpovídající tloušťku materiálu, při zachování maximálního volného průtoku vzduchu.

dri seat

Taková struktura byla dosud široce používána pouze ve vysoce kvalitním sportovním oblečení. Měkký, pružný a odolný potah, který se snadno udržuje v čistotě. Tyto technologie jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti a pečují o citlivou dětskou pokožku, která je více náchylná na opruzeniny.

 

Zesílená hluboká opěrka hlavy a 3 stupňové opěradlo SleepWell

Široká nastavitelná opěrka hlavy pohlcuje sílu bočního nárazu. Dětská hlava je umístěna hluboko v opěrce hlavy a chráněna bočními panely a silnou vložkou. Přídavný polštář udržuje hlavu dítěte ve správné poloze.
3-stupně náklonu opěradla SleepWell umožňují pohodlný spánek nejmenších.

 

Flexibilní pěna EPE

Sedák je opatřen dvojitou pěnou EPE, která absorbuje otřesy a poskytuje pohodlí, takže cesta není pro dítě nepříjemná.

 

Karta dítěte

Ke každé sedačce Lionelo dostanete "Kartu dítěte" kde lze vyplnit důležité informace o zdraví dítěte - krevní skupina, alergie, nemoci..
Což může být neocenitelný zdroj informací pro zdravotníky a lékaře v případě nouze!
Dětská karta by měla být umístěna na viditelném místě dětské autosedačky.

 

S novou, autosedačkou Lionelo budou krátké i dlouhé cesty autem ještě pohodlnější a bezpečnější pro vaše dítě. Díky 3-stupňům náklonu opěradla SleepWell umožňující pohodlný spánek je tak perfektní autosedačkou i pro ty nejmenší děti.

 

 

Video návod na instalaci sedačky do auta:

 

Splněné CERTIFIKÁTY:

  Certifikát Lux Control: 

Lux Control je globální jedničkou v oblasti kontroly, ověřování, testování a certifikace. Patří do skupiny TUV Rheinland. Provozuje síť laboratoří po celém světě. Specializuje se na testování dětských výrobků a podrobuje jim důkladnou analýzu z hlediska požadavků na jakost a bezpečnost.

  Certifikát SNCH: 

SNCH je prestižní certifikační instituce v Lucembursku. Provádí výzkum produktů, pokud jde o splnění přísných evropských norem. Specializuje se na testování autosedaček.

  Certifikát ECE R44.04: 

Norma ECE = Economic Commission for Europe stanovuje technické předpisy pro automobily a jejich vybavení. Určuje, jakým způsobem musí být otestovány všechny dětské autosedačky.
A jaké podmínky musí autosedačky splnit?
Uspět v testování při simulaci čelního nárazu o rychlosti 50 km/h. Uspět v testování při simulaci zadního nárazu při rychlosti 30 km/h. Aby byly testy co nejpřesnější a simulace reálná, využívají se figuríny a moderní měřicí přístroje. Na štítku si můžete přečíst, podle které normy byla autosedačka schválena.

 Video manuál:

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg

istalace autosedačky Lionelo Liam

istalace autosedačky Lionelo Liam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kontra

Lionelo je značka navržená s vášní a péčí o blaho nejmladších uživatelů. Je součástí skupiny BrandLine se sídlem v Polsku a Nizozemsku. Společnost Lionelo vytváří výrobky pro kojence a děti a prodává své zboží v Evropě.

Posláním společnosti Lionelo je poskytovat bezpečné, pohodlné a módní výrobky pro děti. V průběhu celého procesu sleduje univerzální rodinné hodnoty: bezpečnost, péče a rozvoj.  

Jejich návrhy, subdodavatelé a produktové materiály jsou vybírány s maximální péčí. Jednají odpovědně as ohledem na spotřebitele a celou společnost. Výrobky Lionelo jsou technologicky navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší bezpečnostní standardy. 

Společnost vyrábí výrobky ve spolupráci se zákazníky. Jsou to mimo jiné dětské zádržné systémy, kočárky, dětské postýlky a bezpečnostní zábradlí. Neustále rozšiřují svou nabídku a zlepšují své výrobky tak, aby vyhovovaly všem potřebám rodičů a dětí.